Poprzednie
Następne

Solitaire P

Unikalna koncepcja. Najlepsze materiały i absolutnie najwyższa jakość dźwięku. Planarno-magnetyczne słuchawki serii Solitaire to arcydzieło, łączące doskonałą konstrukcję z najnowszą technologią… to także doskonała jakość wykonania i wygląd nawiązujący do charakterystycznej estetyki niemieckiej marki T+A. Słuchawki Solitaire to efekt ponad 40 lat istnienia firmy T+A na rynku audio, kolejne modele słuchawek są dowodem na zaangażowanie firmy T+A w projektowanie tego typu przetworników.

Solitaire P-SE

Koncepcja słuchawek Solitaire P-SE oparta jest na flagowym modelu Solitaire P, które jako nowa i przełomowa konstrukcja w niezwykle wyrafinowany sposób wykorzystują zasadę działania przetworników magnetostatycznych. Podobnie jak wszystkie słuchawki T+A, Solitaire P-SE posiadają bezkompromisową konstrukcję – ich powstaniu przyświecał jeden cel: perfekcyjna reprodukcja muzyki.

Solitaire T

Uniwersalne i wygodne… Unikalny dźwięk oraz użyte, najwyższej jakości materiały przełamują wszelkie konwenanse i wyznaczają własne standardy jakości. Najnowsza technologia w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem inżynierów firmy T+A sprawia, że Solitaire T to coś więcej niż tylko audiofilskie słuchawki czy słuchawki nadające się do korzystania w metro – Solitaire T to idealny towarzysz w każdej sytuacji.

Wzmacniacz HA200

Zaawansowana technologia, unikalny projekt oraz wydajność. Zintegrowany wzmacniacz słuchawkowy HA200 spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania profesjonalistów i audiofilów. To obecnie najlepsze na rynku urządzenie dedykowane zestawom słuchawkowym.