CALA

CALA
Nadal istnieje duża liczba bardzo wymagających entuzjastów muzyki, którzy od swojego systemu stereo wymagają czegoś więcej niż tylko najwyższej jakości dźwięku – wymagają również wyrafinowanego designu, doskonałości wykonania, nieskomplikowanej obsługi i kompaktowości. Klienci ci nie mogą często brać pod uwagę typowych, dużych systemów, które składają się z oddzielnych komponentów. Niewielka głębokość obudowy CALA pozwala na dopasowanie jej do praktycznie każdej przestrzeni. CALA® umożliwia wykorzystanie każdego dostępnego źródła muzyki w wyjątkowej jakości dźwięku. Purystyczny panel przedni nie posiada żadnego pokrętła. Każda funkcja jest w logiczny i intuicyjny sposób kontrolowana za pomocą pilota lub poprzez aplikację T+A Control.

Filozofia projektowania

Począwszy od połowy lat 90-tych XX wieku firma T+A produkowała kompaktowe amplitunery. Konstrukcje te odzwierciedlały lata doświadczeń w produkcji absolutnie najwyższej jakości urządzeń High End. Termin „amplituner” odnosi się do wzmacniacza zintegrowanego, który może obsługiwać dodatkowe źródła sygnału. Taki, oparty na odbiorniku i wzmacniaczu kompaktowy system audio to w T+A długa i udaną tradycja urządzeń. Już w 1995 roku firma zaprezentowała amplituner K1, który łączył w sobie stopnie wyjściowe z tunerem FM i odtwarzaczem CD.


Ze względu na szybki rozwój technologii cyfrowej, strumieniowania i nowych cyfrowych źródeł sygnału, mamy teraz ogromne możliwości integracji różnych źródeł w jednym, kompaktowym urządzeniu – takim właśnie systemem All-In-One jest CALA®. Umożliwia ona korzystanie z każdego dostępnego źródła w wyjątkowej jakości dźwięku: radio internetowe z usługą Airable Internet Radio Service; trzy różne serwisy muzyczne; UPnP; sieciowe serwery muzyczne i nośniki pamięci USB; Radio FM, FM-HD i DAB+; odtwarzacz CD oraz możliwość podłączenia zewnętrznych źródeł przez wejścia SP/DIF. Z urządzeń mobilnych sygnał można również przesyłać do niej strumieniowo – w doskonałej jakości za pomocą Bluetooth HD. Problemem nie jest także podłączenie gramofonu. CALA® oferuje jeszcze wyższy poziom stylu i jakości niż ich poprzednicy. Ani jedno pokrętło sterujące nie przeszkadza w purystycznym panelu przednim.

T+A elektroakustik GmbH & Co. KG
Planckstraße 9-11
D-32052 Herford

T +49 (0) 5221-7676-0
F +49 (0) 5221-7676-76
info[at]ta-hifi.de

Dystrybucja T+A w Polsce:

dynamic sp. z o.o.
www.hifi.dynamic.pl
hifi[at]dynamic.pl

+48 785 150 000
+48 608 038 000