CALA

CALA
Nadal istnieje duża liczba bardzo wymagających entuzjastów muzyki, którzy od swojego systemu stereo wymagają czegoś więcej niż tylko najwyższej jakości dźwięku – wymagają również wyrafinowanego designu, doskonałości wykonania, nieskomplikowanej obsługi i kompaktowości. Klienci ci nie mogą często brać pod uwagę typowych, dużych systemów, które składają się z oddzielnych komponentów. Niewielka głębokość obudowy CALA pozwala na dopasowanie jej do praktycznie każdej przestrzeni. CALA® umożliwia wykorzystanie każdego dostępnego źródła muzyki w wyjątkowej jakości dźwięku. Purystyczny panel przedni nie posiada żadnego pokrętła, funkcje kontrolowane są za pomocą pilota lub poprzez aplikację T+A Control.

Filozofia projektowania

Począwszy od połowy lat 90-tych XX wieku firma T+A produkowała kompaktowe amplitunery. Konstrukcje te odzwierciedlały lata doświadczeń w produkcji absolutnie najwyższej jakości urządzeń High End. Termin „amplituner” odnosi się do wzmacniacza zintegrowanego, który może obsługiwać dodatkowe źródła sygnału. Taki, oparty na odbiorniku i wzmacniaczu kompaktowy system audio to w T+A długa i udaną tradycja urządzeń. Już w 1995 roku firma zaprezentowała amplituner K1, który łączył w sobie stopnie wyjściowe z tunerem FM i odtwarzaczem CD.


Szybki rozwój technologii cyfrowej, strumieniowania i nowych cyfrowych źródeł sygnału, daje obecnie ogromne możliwości integracji różnych źródeł w jednym, kompaktowym urządzeniu. Takim właśnie systemem All-In-One jest CALA®. Umożliwia ona korzystanie z każdego dostępnego źródła w wyjątkowej jakości dźwięku: radio internetowe z usługą Airable Internet Radio Service; trzy różne serwisy muzyczne; UPnP; sieciowe serwery muzyczne i nośniki pamięci USB; Radio FM, FM-HD i DAB+; odtwarzacz CD oraz możliwość podłączenia zewnętrznych źródeł przez wejścia SP/DIF.

CALA
System All-In-One