Seria HV
W ciągu zaledwie dwóch lat seria HV rozwinęła się w linię urządzeń elektroniki najwyższej klasy. Zdobyła ona jedne z najlepszych recenzji i ocen na całym świecie. W tym krótkim czasie seria HV uczyniła z T+A czołowego producenta high-end w Niemczech. Seria HV pojawiła się po raz pierwszy w 2013 roku i jej koncepcja oparta była na trzydziestoletnim doświadczeniu w opracowywaniu i konstruowaniu najwyższej klasy wzmacniaczy tranzystorowych i urządzeń lampowych. Urządzenia serii HV to rewolucyjna koncepcja, która łączy zalety brzmienia i koncepcji obu technologii…, ale HV nie ma w sobie wad współczesnych urządzeń lampowych.

Filozofia projektowania

Technologia HV (High Voltage) stosowana jest w stopniach wzmacniaczy wszystkich urządzeń tej serii. Stanowi przy okazji sekret ich wyjątkowej wydajności i jakości. Odtwarzacze tej serii są bezkompromisowe i charakteryzują się równie doskonałym brzmieniem jak wzmacniacze. Seria HV materializuje pierwotne znaczenie terminu „high-end”: to innowacyjna technologia, bezkompromisowa konstrukcja i absolutnie najwyższa wydajność.

Inżynierowie T+A opracowali dla serii HV całą gamę doskonałych i unikalnych technologii. Są to: pracujące przy bardzo wysokich napięciach – stopnie wzmacniaczy, które z natury mają bardziej liniowy charakter niż obwody konwencjonalne. Odtwarzacze wyposażone zostały w osobne, wysokowydajne konwertery dla sygnałów PCM i DSD. Kanały urządzeń są od siebie w pełni odseparowane, a urządzenia zaprojektowano jako dual-mono. Posiadają one całkowicie dyskretną konstrukcję, nie zawierają wzmacniaczy operacyjnych. Konstrukcja mechaniczna obudów oparto na wewnętrznej ramie z płyt aluminiowych. Wszystkie elementy obudowy wykonano z litego, obrabianego maszynowo, nieferomagnetyczcnego aluminium.

T+A PSD 3100HV

PSD 3100 HV
Przedwzmacniacz, DAC, streamer

T+A SDV 3100HV

SDV 3100 HV
DAC, streamer, przedwzmacniacz

T+A M 40HV

M 40 HV
Monofoniczny wzmacniacz mocy

T+A PERSONALIZACJA

Seria HV
Personalizacja koloru obudowy

T+A PS 3100HV

PS 3000 HV
Zasilacz zewnętrzny

T+A A 3000HV

A 3000 HV
Wzmacniacz mocy

T+A P 3100HV

P 3100 HV
Przedwzmacniacz

T+A MP 3100HV

MP 3100 HV
Odtwarzacz wieloformatowy

T+A PA 3100HV

PA 3100 HV
Wzmacniacz zintegrowany

T+A PDT 3100HV

PDT 3100 HV
Transport CD/SACD

T+A SD 3100HV

SD 3100 HV
Referencyjny DAC/streamer