• Home
  • >
  • Systemy audio
Poprzednie
Następne

Seria HV

Dwa kanały… absolutny high-end od początku do końca. Pomysłowość i bezkompromisowość. Z serii HV wywodzą się wszystko pozostałe serie. W urządzeniach wykorzystano wyłącznie autorskie, dostępne jedynie w urządzeniach T+A technologie. Ciesz się niesamowitym dźwiękiem, wykonaniem i nieograniczonymi rezerwami możliwości każdego urządzenia.

Seria 2000 R

Urządzenia dla purystów. Wspaniały, prawdziwie audiofilski High-End. Przełomowa technologia i filozofia urządzeń tej serii opiera się na koncepcji zapożyczonej z referencyjnej serii HV. Rozmiar obudowy został dostosowany do innych, kompaktowych obudów tego typu. Wykorzystano tu ekskluzywne materiały. Dobrano je według najwyższych, możliwych standardów, co zaowocowało przede wszystkim doskonałymi walorami dźwiękowymi.

Seria 200

Bezkompromisowe urządzenia i absolutny high-end. Seria łączy funkcje pojedynczych modułów w imponującą wydajność całego systemu. Referencyjne urządzenia serii 200 mogą być używane w praktycznie dowolnej konfiguracji. Łączą w sobie kombinację unikalnych technologii i zapewniają najwyższą jakość odtwarzanej muzyki.

Seria 1000 E

Innowacyjność, wydajność i muzykalność. Urządzenia serii 1000 zawierają, niezwykle dopracowane technologicznie, koncepcje wzmacniaczy wyższej serii R. Każdy aspekt konstrukcji oraz projektu zapewnia doskonałą jakość dźwięku oraz jest gwarancją najwyższego stosunku jakości do ceny.

Seria Caruso

Kompaktowy, intuicyjny, emocjonalny… Uniwersalny system muzyczny, który łączy wygodne sterowanie, urzekający dźwięk i bogactwo niezbędnych funkcji. CARUSO to nowoczesny odtwarzacz wieloformatowy, wygodna obsługa, a przede wszystkim ponadczasowe i bardzo eleganckie wzornictwo.

CALA

Nowoczesna, innowacyjna i zaprojektowany dla purystów. Niepowtarzalne wzornictwo, piękna obudową i potężna sekcja wzmacniacza. Streaming wysokiej rozdzielczości, dostęp do serwisów muzycznych, radio internetowe, DAB + i FM. Nieograniczone możliwości połączeń cyfrowych i analogowych.