T+A słuchawki solitaire t
Solitaire T

Od samego początku Solitaire T miały za zadanie zatrzeć różnice między słuchawkami audiofilskimi, tymi używanymi w studiach nagraniowych i zestawami, z których korzystamy zazwyczaj w podróży. Solitare T oferują zatem te cechy sprzętu audio, które są znakiem rozpoznawczym każdego produktu T+A.

System przetworników w Solitaire T jest całkowicie nowym rozwiązaniem. Potrafi odtwarzać najbardziej subtelne niuanse w audiofilskiej jakości: zarówno w trybie aktywnym, jak i bez włączonego systemu ANC. Pasywna izolacja jest wystarczająca, aby zepchnąć dźwięki świata zewnętrznego na dalszy plan, ale w połączeniu z odłączanym, aktywnym ANC, niepożądane dźwięki znikają właściwie całkowicie.

Filozofia projektowania

Elementy wykonane z piaskowanego aluminium są tu czymś więcej niż tylko częścią design… są wytrzymałe na zginanie, trwałe, zapewniają też długowieczność całej konstrukcji – użytkownik może być pewien, że pozostaną z nim na wiele lat. Jednocześnie w subtelny, ale charakterystyczny sposób podkreślają bliski związek Solitaire T z referencyjnymi słuchawkami Solitaire P. Słuchawki te zaprojektowane zostały jako bardzo uniwersalne. Konstrukcja nie nakłada żadnych ograniczeń na użytkownika, oferuje transfer sygnału zarówno przez wejścia analogowe, USB C oraz bezprzewodowo – za pomocą Bluetooth. Solitaire T potrafią ukazać cały potencjał każdego źródła muzyki.
T+A HA 200

HA 200
Wzmacniacz słuchawkowy

T+A słuchawki planarne Solitaire P-SE

Solitaire P-SE

T+A Solitaire P

Solitaire P