Caruso

Caruso

W przeszłości firma T+A oferowała aktywne zestawy głośnikowe Caruso. Zostały zaprojektowane do użytku w połączeniu z urządzeniami Caruso All-In-One. Nowy system Caruso R to wieloźródłowy amplituner z wyjątkowymi stopniami mocy wyjściowej, pozwalającymi sterować wysokiej jakości zestawami pasywnymi. Chociaż nowa seria zestawów Caruso odzwierciedla wyjątkowy wygląd zewnętrzny urządzeń systemu Caruso R, nowo opracowana technologia sprawia, że ​​doskonale nadają się do użytku z innymi kompaktowymi wzmacniaczami i amplitunerami.

Progresywny charakter zestawów głośnikowych Caruso wyróżniają: smukłe, kompaktowe obudowy i doskonała jakość wykonania. Połączenie aluminium, perforowanej metalowej maskownicy i drewna to imponujący projekt, który zapewnia również znaczne korzyści akustyczne. Zewnętrzne śruby nie zakłócają przepływu dźwięku. Przednia maskownica z mocowaniem magnetycznym, jest transparentna dla dźwięku w 100%. Obudowy są niezwykle sztywne i całkowicie pozbawione rezonansów. Nowo opracowane jednostki napędowe zapewniają doskonały niski bas, szeroki zakres dynamiki i przejrzystość pomimo smukłego kształtu głośników. Wąskie odgrody są kluczem do ich niesamowicie przestrzennego brzmienia i naturalnego obrazowania dźwięku.

Filozofia projektowania

Podobnie jak jego poprzednicy, Caruso jest nowoczesnym, kompaktowym urządzeniem zapewniającym doskonałą jakość dźwięku. Niezależnie od tego, czy jest używany jako odbiornik, czy system typu „wszystko w jednym”, każde Caruso obsługuje wszystkie nowoczesne źródła muzyki: strumieniowanie z sieci, Internetu lub urządzenia mobilnego, a także klasyczne płyty CD. Oczywiście obejmuje również odbiorniki radiowe DAB+ i VHF, a także dwukierunkowy moduł Bluetooth oraz wejścia dla źródeł cyfrowych i analogowych, takich jak telewizory. Wszystkie te źródła są odtwarzane przez Caruso w doskonałej jakości, za pośrednictwem zintegrowanych systemów głośnikowych lub głośników zewnętrznych. Precyzyjnie obliczone konfiguracje wzmacniaczy i głośników umożliwiają systemowi zapewnienie dźwiękowych wrażeń o bezprecedensowym wpływie na jednostkę tej wielkości. Na życzenie cokół Caruso może być oświetlony, ponieważ w dolnej płycie maszyny wbudowaliśmy pasek LED. W przypadku oświetlenia otoczenia można wybierać między różnymi trybami kolorów i światłem białym, niebieskim, zielonym i czerwonym, a intensywność oświetlenia jest zmienna przez użytkownika.

T+A elektroakustik GmbH & Co. KG
Planckstraße 9-11
D-32052 Herford

T +49 (0) 5221-7676-0
F +49 (0) 5221-7676-76
info[at]ta-hifi.de

Dystrybucja T+A w Polsce:

dynamic sp. z o.o.
www.hifi.dynamic.pl
hifi[at]dynamic.pl

+48 785 150 000
+48 608 038 000